DUALDragon

DUALDragon przynęta imitująca larwę ważki, z powodzeniem może imitować nie tylko ją! Zaprojektowana tak by dać Wam możliwość maksymalnej możliwości dostosowania się do warunków panujących na łowisku. Posiadając DUALDragon’y w swoim pudełku posiadasz tak naprawdę dwie przynęty!

DUALDragon bezpośrednio wyjęciu z pudełka wygląda jak klasyczna imitacja larwy, jest zbudowana z główki, małego korpusu, odnóży oraz okrągłego odwłoka z ogonkiem. Jeżeli z jakiegoś powodu ryby w Twoim łowisku nie interesują się imitacją larwy zaserwuj im inną larwę! Oderwij delikatnie korpus z odnóżami i głową od odwłoka. W ten sposób uzyskujesz dwie kolejne przynęty: z korpusu z głową i odnóżami imitującą mniejsze larwy, przypominającą pajączka. Druga z odwłoka imitująca tłusta larwę muchy gnojki.

Nasze przynęty są odlewane z dwóch twardości silikonów.  W przypadku DUALDragon jest to mieszanka EXTREME SOFT PŁYWAJĄCA.

Rynek wędkarski oferuje całą gamę przynęt z materiałów twardych lub miękkich, nasze przynęty wyróżnia mieszanka EXTREME SOFT. Stopień miękkości materiału który zastosowaliśmy ma ogromną przewagę nad przynętami powszechnie dostępnymi na rynku szczególnie gdy ryby są niechętne do dopierania pokarmu lub na łowiskach poddanych dużej presji wędkarskiej. Wędkarze docenią ją również w zimnych miesiącach roku gdy ryby pobierają pokarm mniej aktywnie a zimna woda dodatkowo wpływa na strukturę materiału dodatkowo ją usztywniając. Nasze przynęty wykonane z silikonu EXTREME SOFT pozostają mięciutkie i atrakcyjne nawet dla chimerycznie żerujących ryb nawet w zimowych miesiącach. Minusem jest mniejsza żywotność przynęt, jednak ponadto stawiamy ŁOWNOŚĆ.

Bardzo miękki materiał świetnie pracujący podczas prezentacji. Dzięki swojej miękkości oraz zastosowanym atraktorom zapachowym smakowym ryby nie wypluwają szybko instynktownie naszych przynęt jak ma to miejsce w przypadku twardej przynęty, zyskujemy dodatkowe sekundy na zacięcie chimerycznie żerujących ryb. Atraktory zapachowo-smakowe wydłużają czas w którym przynęta jest przetrzymywana w pysku i zwiększają szanse na skuteczne zacięcie.

MODEL DŁUGOŚĆ WAGA ZBROJENIE ZAPACH
DUALDragon 30 30 mm 0,2 g Jig, Czeburaszka, TokyoRIG, Boczny Trok, Carolina RIG, Texas, RIG, WolframJig, DropSHOT Ser, Kałamarnica
DUALDragon 65 45 mm 0,6 g Jig, Czeburaszka, TokyoRIG, Boczny Trok, Carolina RIG, Texas, RIG, WolframJig, DropSHOT Ser, Kałamarnica
DUALDragon 65 65 mm 1,2 g Jig, Czeburaszka, TokyoRIG, Boczny Trok, Carolina RIG, Texas, RIG, WolframJig, DropSHOT Ser, Kałamarnica

KOLORY STANDARDOWE

WHITE SNOW
CREAMY
GOLD PEARL
SWAMP GREEN PEARL
DARK MOTOR OIL
LIGHT MOTOR OIL
CAMELEON MOTOR OIL COSMOC PEARL
DEEP PLEXI COSMOS
BLUE STAR
LIME PEARL
DEEP OLIVE
YELLOW CHEESE
PINK GUBBLEGUM
DEEP BLACK
OXYBLOOD
Scroll to Top