RibWAVE

RibWAVE oldschool’owy klasyk z mocnym powiewem świeżości !

Popularny twister, każdy miał lub nadal go posiada w swoim arsenale. Wielu z nas to właśnie od niego zaczynało w latach 90’ swoja przygodę z przynętami gumowymi. Twistery otwierały drogę do skutecznego i regularnego łownie okoni, pstrągów, kleni czy jazi, jak również ryb uważanych za niedostępne dla spinningisty wzdręgi, płocie, a nawet karpie.

Co odróżnia i czyni wyjątkowym nasze RibWave w porównaniu do innych twisterów ?

Najistotniejsza jest budowa przynęty. Korpus zyskał mocno żebrowaną strukturę, tworzy w wodzie dodatkową falę akustyczną działającą prowokująco na ryby. Dodatkowo mocno posegmentowany korpus jest świetnym nośnikiem atraktorów w płynie i pastach, zapach długo utrzymuje na przynęcie. Jeżeli chcesz dodać własny atraktor polecamy zakup wersji bezzapachowej.
Ogon jest powiększony względem standardowych przynęt dostępnych na rynku, w trakcie falowania wytwarza bardzo mocną falę akustyczną. Dodatkowo korpus bardzo delikatnie lusterkuje.
RibWAVE doskonale sprawdzi się na pstrągi potokowe, okonie, szczupaki czy klenie.

Doskonale sprawdzają się podane na klasycznej główce jigowej.

Nasze przynęty są odlewane z dwóch twardości silikonów.

W przypadku RibWAVE jest to mieszanka SOFT. Dzięki większej twardości przynęta jest dużo bardziej sprężysta. Ogonek intensywnie faluje nawet przy wolnym prowadzeniu na stojącej wodzie. Twardość jest dobrana w sposób by nie wpływała negatywnie na ilość brań. Atraktory zapachowo-smakowe wydłużają czas w którym przynęta jest przetrzymywana w pysku i zwiększają szanse na skuteczne zacięcie. Dzięki pracy jaką uzyskaliśmy stosując silikon SOFT brania są pewne i agresywne.

Miękkość jest tak dobrana by przynęta nie niszczyła się zbyt szybko. Jednak ponad trwałość stawiamy ŁOWNOŚĆ !!!

MODEL DŁUGOŚĆ WAGA ZBROJENIE ZAPACH
RibWAVE 40 40 mm 0,6 g Jig, Czeburaszka, Boczny trok, Texas RIG, Jig RIG, Carolina RIG Kałamarnica, Ser, Bezzapachowy
RibWAVE 50 50 mm 1,2 g Jig, Czeburaszka, Boczny trok, Texas RIG, Jig RIG, Carolina RIG Kałamarnica, Ser, Bezzapachowy
Scroll to Top