SilkoTROUT

SilkoTROUT to imitacja tłustej gąsienicy, pędraka, skuszą każdego pstrąga potokowego jak i tęczowego mieszkańca zbiorników komercyjnych.

Przynęta jest mocno posegmentowana jak ma to miejsce w przypadku gąsienic. Zaczyna się niewielką główką, przegrabieniem w środku korpusu i zwężającym się ogonkiem.

SilkoTROUT jest dostępny w trzech rozmiarach 25 / 35 / 45 mm pozwoli na dostosowanie się do preferencji pokarmowych ryb na naszym łowisku.

SilkoTROUT to nie tylko pstrągi, doskonale sprawdzi się przy połowie kleni, jazi, okoni, czy białorybu.

Nasze przynęty są odlewane z dwóch twardości silikonów.  W przypadku SilkoTROUT jest to mieszanka EXTREME SOFT PŁYWAJĄCA.

Rynek wędkarski oferuje całą gamę przynęt z materiałów twardych lub miękkich, nasze przynęty wyróżnia mieszanka EXTREME SOFT. Stopień miękkości materiału który zastosowaliśmy ma ogromną przewagę nad przynętami powszechnie dostępnymi na rynku szczególnie gdy ryby są niechętne do dopierania pokarmu lub na łowiskach poddanych dużej presji wędkarskiej. Wędkarze docenią ją również w zimnych miesiącach roku gdy ryby pobierają pokarm mniej aktywnie a zimna woda dodatkowo wpływa na strukturę materiału dodatkowo ją usztywniając. Nasze przynęty wykonane z silikonu EXTREME SOFT pozostają mięciutkie i atrakcyjne nawet dla chimerycznie żerujących ryb nawet w zimowych miesiącach. Minusem jest mniejsza żywotność przynęt, jednak ponadto stawiamy ŁOWNOŚĆ.

Bardzo miękki materiał świetnie pracujący podczas prezentacji. Dzięki swojej miękkości oraz zastosowanym atraktorom zapachowym smakowym ryby nie wypluwają szybko instynktownie naszych przynęt jak ma to miejsce w przypadku twardej przynęty, zyskujemy dodatkowe sekundy na zacięcie chimerycznie żerujących ryb. Atraktory zapachowo-smakowe wydłużają czas w którym przynęta jest przetrzymywana w pysku i zwiększają szanse na skuteczne zacięcie.

MODEL DŁUGOŚĆ WAGA ZBROJENIE ZAPACH
SilkoTROUT 25 25 mm 0,5 g WolframJig, Jig, Czeburaszka, TokyoRIG, Boczny Trok, Carolina RIG, Texas RIG Ser, Kałamarnica
SilkoTROUT 35 35 mm 1,3 g WolframJig, Jig, Czeburaszka, TokyoRIG, Boczny Trok, Carolina RIG, Texas RIG Ser, Kałamarnica
SilkoTROUT 45 45 mm 2,6 g WolframJig, Jig, Czeburaszka, TokyoRIG, Boczny Trok, Carolina RIG, Texas RIG Ser, Kałamarnica

KOLORY STANDARDOWE

WHITE SNOW
BUBBLEGUM PINK
GOLD PEARL
PELLET BROWN
BLUE STAR
MILKY PINK
YELLOW CHEDDAR
Scroll to Top